/ birželio 26, 2012/ Naujienos

Šiandien Pietų Korėjos mieste Busane,  95-ojoje tarptautinėje LIONS klubų konferencijoje, patvirtintas mūsų klubo nario Arūno Ulecko paskyrimas Apygardos (District) D131 gubernatoriumi. Pagal pasaulinės LIONS organizacijos struktūrą LIONS klubai jungiasi į zonas, regionus ir apygardas. Visi 28 LIONS klubai Lietuvoje priklauso apygardai D131. Šiuo metu visame Pasaulyje veikia 44.500 klubų. Centrinė organizacijos būstinė yra Oak Brook, JAV.

Arūnas yra aktyvus mūsų klubo narys, reikšmingai prisidėjęs prie mūsų klubo atsiradimo ir brandos. 2007-2008 metais Arūnas buvo mūsų klubo prezidentas, keletą metų dirbo klubo ir apygardos valdybose. Arūnas įkvėpė ir asmeniškai kuruoja vieną iš įspūdingiausių klubo Kalėdinės paramos projektų, aktyviai bendrauja su klubo partneriais, puoselėja ryšius su Lietuvos Muzikos ir Teatro akademija, padeda jauniesiems Lietuvos muzikantams įgyti tarptautinės patirties ir motyvacijos siekti profesionalių aukštumų.

Džiaugiamės, kad kolega Arūnas savo užsidegimu prisidės prie Lietuvos LIONS klubų idėjų sklaidos tarptautinėje erdvėje.