/ rugsėjo 6, 2012/ Naujienos

Pirmąjį rugsėjo ketvirtadienį įvyko pirmasis klubo narių susirinkimas. Naujasis klubo prezidentas Remigijus Merkevičius tvirtai paėmė klubo vairą į savo rankas. Priėmėme naują klubo narį Saulių.

Arūnas yra aktyvus mūsų klubo narys, reikšmingai prisidėjęs prie mūsų klubo atsiradimo ir brandos. 2007-2008 metais Arūnas buvo mūsų klubo prezidentas, keletą metų dirbo klubo ir apygardos valdybose. Arūnas įkvėpė ir asmeniškai kuruoja vieną iš įspūdingiausių klubo Kalėdinės paramos projektų, aktyviai bendrauja su klubo partneriais, puoselėja ryšius su Lietuvos Muzikos ir Teatro akademija, padeda jauniesiems Lietuvos muzikantams įgyti tarptautinės patirties ir motyvacijos siekti profesionalių aukštumų.

Džiaugiamės, kad kolega Arūnas savo užsidegimu prisidės prie Lietuvos LIONS klubų idėjų sklaidos tarptautinėje erdvėje.