/ balandžio 1, 2018/ Naujienos

Jau tapęs tradicija šių metų labdaros koncertas įvyks balandžio 12 dieną 18 val. LMTA didžiojoje salėje (Gedimino pr. 42).

SOLISTAI

Jaunieji operos solistai Eimantas Bešėnas (tenoras), Rafaelis Štarolis (baritonas), Žygimantas Jasiūnas (baritonas) susibūrė į vokalinę grupę „Žalvarnis“. „Žalvarnio“ programoje lietuvių liaudies harmonizuotos ir lietuvių kompozitorių dainos. Nuo pat susikūrimo pradžios ansamblis aktyviai įsiliejo į Lietuvos kultūrinį gyvenimą, koncertuoja įvairiuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose.

Eglė Stundžiaitė (sopranas) – profesorės Irenos Milkevičiūtės dainavimo klasės magistrantė, aktyviai koncertuoja visoje Lietuvoje ir užsienyje, taip pat surengė koncertų JAV, Čikagoje kartu su tenoru Eimantu Bešėnu.

Eimantas Bešėnas (tenoras) – docento Algirdo Januto klasės magistrantas koncertuojantis ir Lietuvoje, ir užsienyje, taip pat koncertavo ir JAV, Čikagoje su Egle Stundžiaite (sopranas).

Jauniesiems talentams gros ilgametė profesoriaus Virgilijaus Noreikos pianistė Lina Giedraitytė.

„Ąžuolų“ klubo vyrų choras. Mintis įkurti „Ąžuolų“ klubą gimė daugiau nei šimtui vyrų uždainavus bendrame koncerte. Tuomet nutarta susiburti ir imtis ne tik muzikinės veiklos, bet ir palaikyti bei finansiškai remti „Ąžuoliuko“ chorą, kaupti archyvinę medžiagą.

„Prasidėjo jis nuo 60 narių, dabar jau yra 160. Klube gali būti visi, kurie šiek tiek dainavo „Ąžuoliuke“. Dabar užaugo nauji ąžuoliukiečiai, bet bendras skaičius visada didėja“, – sako „Ąžuolų“ klubo valdybos pirmininkas Dainius Čižas.

„Ąžuoliuko“ choras įkurtas daugiau kaip prieš 50 metų. Šiandien jį sudaro 8 chorai. 20 metų „Ąžuolų“ klubo veikloje dalyvaujantys chorų veteranai – ir broliai, ir tėvai su sūnumis. Klubo nariai viliasi, kad jo veikloje bus galima sulaukti ir trijų kartų. O gyvuoti ir koncertuoti vyrai žada tol, kol turės energijos.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*
*